Kupno / najem

W przypadku gdy reprezentujemy kupującego/najemcę poszukujemy nieruchomości spełniających zdefiniowane kryteria, a wszystkie zebrane oferty prezentowane są klientowi w dowolnie ustalonym przez niego miejscu.

Spośród przedstawionych ofert klient wybiera te, które najbardziej spełniają jego preferencje. Dopiero w tym momencie podpisywana jest umowa pośrednictwa, a wybrane nieruchomości prezentowane są w obecności pośrednika klientowi. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu oraz pieniędzy potrzebnych na wizyty w poszczególnych nieruchomościach.

Klient na każdym etapie współpracy może liczyć na wszelką merytoryczną pomoc agenta: od negocjacji ceny po załatwienie wszelkich formalności prawno-podatkowych. W przypadku zainteresowania ofertą agent ustala dogodny termin podpisania aktu notarialnego i załatwia wszelkie związane z tym formalności.

W przypadku finansowania zakupu nieruchomości z kredytu, klient otrzymuje bezpłatną, niezobowiązującą pomoc doradcy kredytowego, który przedstawi najlepszą ofertę spośród kilkunastu banków.

Rozliczenie pomiędzy stronami następuje dopiero w momencie podpisania aktu notarialnego lub zawarcia umowy przedwstępnej.

Jeśli zamierzasz w najbliższym czasie kupić nieruchomość skontaktuj się z nami.


oprogramowanie dla biur nieruchomości Projekt i wykonanie: