Zarządzanie nieruchomościami w Krakowie i okolicach oraz w Rzeszowie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ecoDom Nieruchomości, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi na terenie Krakowa i okolic, a także Rzeszowa i całego Podkarpacia.

Firma ecoDom Nieruchomości istnieje na rynku od 2010 roku, pierwotnie pod marką Eco-Dom Investment, która wraz z rozwojem zmieniła nazwę na obecnie funkcjonującą.

Nasza firma specjalizuje się głównie w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi, a także w pośrednictwie oraz wycenie nieruchomości.

W ramach zarządzania nieruchomościami oferujemy kompleksową obsługę nieruchomości w obszarach:

  • Obsługi administracyjnej
  • Obsługi księgowej
  • Obsługi technicznej

 

Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje do wykonywanej pracy.  Jesteśmy członkiem m.in. Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości (SZAN) w Krakowie, Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości (MSPON); Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) oraz Podkarpackiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Posiadamy także niezbędne ubezpieczenia w zakresie prowadzonej działalności.


oprogramowanie dla biur nieruchomości Projekt i wykonanie: